Papriky dozrávají a sklízí (se) úspěch.

31 Čvc Papriky dozrávají a sklízí (se) úspěch.

Makáme, posouváme se, na rozdíl od konkurence máme odlišný přístup ke klientům a razíme jinou strategii práce. Umíme se ozvat a říct: „Hele, tohle dělat nebudeme, umíme to lépe, pojďme se zamyslet a předělat to.“ Příkladem je kampaň pro dm drogerii. Dostali jsme za úkol vypracovat Movember kampaň pro chlapy a připojit se k letitému projektu.

Trochu jsme s tím bojovali. Po bouřlivé diskuzi celého týmu jsme došli k závěru, že klient jako dm má dostatečně velký brand na to, aby měl svou kampaň pro chlapy i s vizí. Do dmka jsme se vrátili na prezentaci s úplně novým konceptem. S konceptem #dbatosebenenislabost.

Díky tomu, že se v dmku o marketing starají lidé, kteří jsou skutečně na pravém místě, jsme se společně zamysleli, domluvili na zcela jiném postupu oproti původnímu zadání, a nakonec dostali zelenou k dalším krokům. Celý projekt se rozvíjel, dokud nebyl kompletní a komplexní! Měl business model, měl vlastní content na sociální sítě, měl svou roadshow s vlastním nábytkem v té nejvyšší kvalitě, vlastní microbrand i vizi komunikace. Byl jiný, neotřelý, odvážný, ostrý. Zafungoval. Prodeje mužské kosmetiky šly razantně nahoru. I když produkt neukazujeme na první dobrou a promo content klade důraz na emoce, přesto se prodává.

V tom, že jsme vše udělali na opravdu vysoké úrovni, nás utvrdilo druhé místo v našlapané kategorii Krása a móda v nejprestižnější content soutěži „Fénix Content Marketing Awards“. To je pro malou agenturu z Budějovic obrovský úspěch a potvrzení toho, že nemusíme být z Prahy, Brna, Londýna nebo Berlína, abychom dělali super práci, která je kvalitní a má úspěch.

Děkujeme a na příští rok si pro Fénix Content Marketing Awards chystáme dalšího koně do závodu!