8 cen ze soutěže Fénix content marketing putuje do Chilli!

18 Říj 8 cen ze soutěže Fénix content marketing putuje do Chilli!

V letošním ročníku soutěže Fénix content marketing slavíme obrovský úspěch! V konkurenci obřích brandů a velkých agentur jsme se dostali 10x na shortlist v různých kategoriích. Hned 8 nominací jsme proměnili v umístění na pódiu!

Dvakrát jsme vyhráli hlavní kategorie – Content marketingovou strategii a Nejlepší distribuci firemního obsahu. Tyto dvě kategorie pro nás byly absolutně stěžejní, protože je to náš denní chléb pro skoro celé portfolio našich klientů.

Vítězné byly projekty Chodit na umění není umění / Malevič a ruská avantgarda, které jsme vymysleli a vytvořili pro Alšovu jihočeskou galerii.

Třešničkou na dortu byla cena za Klienta roku, které po zásluze získala dm drogerie s.r.o. za spolupráci právě s Chilli Production. Zaslouženě.
Tak progresivní klient, který umí doopravdy spolupracovat a nejen zadávat úkoly je na našem písečku v ČR velký unikát. Společně pracujeme už čtyři roky a naše projekty se stále rozrůstají, posouvají a vylepšují.

Hodně nás těší 3. místo za instagram profil @dmcesko, kde jsme bodovali i přes korporátní produktový obsah, kde nemáme úplně volné ruce pro kreativitu, ale v mantinelech, které máme odvádíme evidentně fantastickou práci.

Úspěch slavíme i na poli videobsahu. Tam jsme si zarámovali 2. a 3. místo. Druhá skončila Dobeška – 100 let volejbalu a třetí videa k propagaci Mistrovství Evropy 2021 ve volejbalu v Česku. Oba projekty jsme dělali pro Český volejbalový svaz.

To, že rádi měříme a pracujeme s daty se odrazilo na 3. místě v kategorii práce s daty, ze kterých jsme vytěžili maximum k vyprodání výstavy Malevič a ruská avantgarda pro Alšovu jihočeskou galerii.

Třetí místo jsme si odklikli také za microsite pro projekt www.choditnaumenineniumeni.cz, který jsme zrealizovali pro Alšovu jihočeskou galerii.

Jsme šťastní, šikovní, pokorní, nabití další energií a touhou se dál zlepšovat.
Jsme skromní a nejlepší #ChilliLidi na světě.

Děkuju všem! Jsme opravdová #ChilliRodina, která hraje první housle na poli obsahu! A to jsem si snad nikdy ani nevysnil. Přesto se to děje! 🌶❤️

Ještě jednou díky!
Otta Kovařík