Grafička / grafik

CO GRAFIČKA/ GRAFIK, KTEROU/KTERÉHO POTŘEBUJE CHILLI PRODUCTION MUSÍ UMĚT?

Grafik v kreativní agentuře by měl mít široké spektrum schopností a znalostí, aby mohl úspěšně řešit různorodé grafické úkoly a přispívat k tvorbě efektivních a atraktivních vizuálních komunikací.

 

Mezi základní dovednosti a znalosti, které by měl grafik mít, patří:

 

  • Znalost grafických programů – musí ovládat nejenom základní programy, jako je Adobe Photoshop a Illustrator, ale také další nástroje pro tvorbu grafiky, např. Sketch, Figma, Canva nebo Inkscape.
  • Schopnost pracovat s typografií – musí být schopen vytvářet a kombinovat různé fonty, aby vytvořil esteticky působivé a snadno čitelné texty.
  • Kreativita a schopnost vytvářet originální nápady – musí být schopen přicházet s novými a neotřelými vizuálními řešeními, které osloví cílovou skupinu.
  • Znalost designových pravidel – musí mít přehled o základních pravidlech designu, jako je kompozice, barevné schéma, výběr obrazových prvků a typografie.
  • Zkušenosti s tvorbou grafických elementů – musí být schopen vytvářet loga, ikony, infografiky a další grafické prvky pro potřeby klientů.
  • Schopnost spolupracovat – musí být schopen komunikovat s ostatními členy týmu, včetně copywriterů, projektových manažerů a klientů.
  • Znalost digitálního marketingu – musí mít přehled o základních principech digitálního marketingu a být schopen navrhovat vizuální prvky pro webové stránky, sociální sítě a další digitální kanály.
  • Schopnost pracovat pod časovým tlakem – musí být schopen pracovat rychle a efektivně, aby dodržel stanovené termíny a plány projektů.

Celkově by měl grafik v kreativní agentuře být kreativní, flexibilní a ochotný se učit nové věci, aby mohl neustále zlepšovat své schopnosti a přinášet hodnotu svým klientům a týmu.

Kolik za to dostaneš?

30 000 – 40 000 Kč / podle toho jak to bude odsejpat a v jaké to bude kvalitě. Když to bude lambáda, bude to i víc.

Čekáme na mail: otta.kovarik@chilliproduction.cz a do kopie tomas.jarolim@chilliproduction.cz

#ChilliRodina